



8 712 ₴
КРАЩА ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ В ІНТЕРНЕТІ!
Гарантія: 2 роки (гарантійний талон входить у комплект поставки)
Формат постачання:
√ В упаковці, зібраний на 80%
√ Колір на вибір (доступність за кольорами уточнюйте у менеджера): чорний з червоним, чорний з жовтим, сірий з білим, сірий з блакитним, чорний з синім, чорний з помаранчевим, чорний з сірим
ХАРАКТЕРИСТИКИ
< th>Ланцюг < th>Винос керма < td>Універсальні < td>3/8е130x170x14Gx36Hx21S < td>Є < tr>| ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ | |
|---|---|
| Вигляд | Велосипед |
| Система шатунів | Сталь, захист від влучення одягу (24x34x42T, три зірки, чорний, захист 170мм) |
| Касета/тріскачка | Тріскачка |
| Матеріал рами | Сталь |
| Передній перемикач | SAIGUAN FD-QD-500A |
| Задній перемикач< /th> | SAIGUAN RD-HG-500A |
| Каретка | 68х120 мм, картридж |
| MAYA 1/2х3/32х110L | |
| Матеріал педалей | Пластик |
| Сідло | MTB |
| Підсідельний штир | 27,2х250мм, став ь |
| Руль | Ластівка, 620 мм (діам22,2х25,4*1,2Т) |
| МТВ 80 мм алюміній | |
| Обода | Алюміній 2-х стінний 14G*36H (висота 24,5 мм) |
| Покришки | WANDA 26*2,125 універсальний протектор |
| Пол | |
| Втулка передня | 3/8x100x140x14Gx36H |
| Втулка задня | |
| Діаметр коліс, дюйм | 26 |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Підніжка | з підніжкою |
| Дзвінок | |
| Дзеркала | без дзеркал |
| Грипси | ПВХ 125 мм |
| Вікова група | Дорослий |
| Відбивачі | 2< /td> |
| Багажник | Без багажника |
| Батьківська ручка | без батьківської ручки< /td> |
| Тип підвіски | Двохпідвіс |
| Клас | Гірський |
| ДОДАТКОВО | |
| Виробник | Spark |
| Особливості | Амортизаційна вилка; Амортизатор на рамі; Манетка ліва SAIGUAN KD-76-3SI; Манетка права SAIGUAN KD-76-7SI; Рульова: інтегрована, безрізьбова; Гальмівна ручка: інтегрована в манетки; Гальмівні тросики: передній – 930мм; задній – 1650мм; Сорочка троса: пластик; Камера 26 * 1,95 бутил; Підсідельний затискач: Алюміній квік; Велосипеди ТМ Spark йдуть у зборі в коробці на 80%, налаштування гальмівної системи та перемикача передач не передбачені виробником. |
| Комплектація | Велосипед; документація; Гарантійний талон. |
| Колір | Чорний із сірим |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Обмін та повернення товару | Обмін або повернення протягом 14 днів після покупки |
| Додатково< /th> | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| ГАБАРИТИ | |
| Вага, кг | 17 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |