Дизельна теплова гармата Denzel DHG-20 має теплову потужність 20 кВт і застосовується для обігрівання нежитлових приміщень: цехів, сховищ і ангорів. Також її використовують на будівельних майданчиках для просушування стін, розморожування траншей, підігрівання бетону. Під час арктичних експедицій дизельні теплові гармати також часто виступають генератором тепла.
Теплова гармата вирізняється високою продуктивністю 500 м3/год за економної витрати палива 1,8 л/год. Повний бак палива 12 л — понад 6 годин роботи без дозаправляння.
Важливо: При використання дизельної теплової гармати в підошві, we paboять люди — необхідно обладнати вентиляцію для видалення продуктів горіння та прітугів з догляду.
Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DENZEL |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | DENZEL |
| Вид топлива | дизельне паливо |
| Висота в упаковці | 410 мм |
| Габарити в упаковці | 690 x 325 x 410 мм |
| Група | Теплова техніка |
| Довжина в упаковці | 690 мм |
| Комплектація | теплова пушка, посібник для використання з гарантійним талоном |
| Потужність | 20 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | трансформатор розпалювання, захист від перегріву корпусу, контроль полум'я, вказівка рівня палива, фільтр грубої очищення палива, подавання палива — повітряний компресор |
| Площа обігріву | до 200 кв. м |
| Стан | Нове |
| Швидкодія | 20 кВт |
| Тип нагріву | прямий |
| Тип знижки | Силове |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Ширина в упаковці | 325 мм |
| Код | 4044996195704 |