Дизельна теплова пушка Denzel DHG-30 має теплову потужність 30 квот і застосовується для обігріву неживих приміщень: цехнів, зберігання і ангарів. Її також використовують на будівельних майданчиках для висушування стін, розморозки траншей та підігрівання бетону. Під час арктичних експедицій дизельні теплові гармати також часто виступають генератором тепла.
Теплова пушка відрізняється високою продуктивністю 750 м3/ч при економній витраті палива 2,8 л/ч. повний бак палива 19 л - близько 7 годин роботи без дозаправки.
Важливо те, що люди, які користуються дизельною тепловою гарматою, працюють, щоб усунути з горіння їжу і пpитoк cвiжoгo вoздуxa.
Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DENZEL |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | DENZEL |
| Вид топлива | дизельне паливо |
| Висота в упаковці | 490 мм |
| Габарити в упаковці | 770 x 370 x 490 мм |
| Група | Теплова техніка |
| Довжина в упаковці | 770 мм |
| Комплектація | теплова пушка, посібник для використання з гарантійним талоном |
| Потужність | 30 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | трансформатор розпалювання, підставка і колеса для транспортування, захист від перегріву корпусу, фільтр грубої очищення палива, подавання палива — повітряний компресор, контроль полум'я; вказка рівня палива |
| Площа обігріву | до 300 кв. м |
| Стан | Нове |
| Швидкодія | 30 кВт |
| Тип нагріву | прямий |
| Тип знижки | Силове |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Ширина в упаковці | 370 мм |
| Код | 40449965711 |