Дизельна теплова гармата Denzel DHG-50 має теплову потужність 50 кВт і застосовується для обігрівання нежитлових приміщень: цехів, сховищ і ангорів. Також її використовують на будівельних майданчиках для просушування стін, розморожування траншей, підігрівання бетону. Під час арктичних експедицій дизельні теплові гармати також часто виступають генератором тепла.
Теплова гармата вирізняється високою продуктивністю 1100 м3/год за економної витрати палива 4,2 л/год. Повний бак палива 38 л — приблизно 9 годин роботи без дозаправляння.
Важливо: При використання дизельної теплової гармати в підошві, we paboять люди — необхідно обладнати вентиляцію для видалення продуктів горіння та прітугів з догляду.
Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DENZEL |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | DENZEL |
| Вид топлива | дизельне паливо |
| Висота в упаковці | 505 мм |
| Габарити в упаковці | 880 x 395 x 505 мм |
| Група | Теплова техніка |
| Довжина в упаковці | 880 мм |
| Комплектація | теплова пушка, посібник для використання з гарантійним талоном |
| Потужність | 50 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | трансформатор розпалювання, підставка та колеса для транспортування, захист від перегрівання корпусу, контроль полум'я, покажчик рівня палива, фільтр грубого очищення палива, подавання палива — повітряний компресор |
| Площа обігріву | до 500 кв. м |
| Стан | Нове |
| Швидкодія | 50 кВт |
| Тип нагріву | прямий |
| Тип знижки | Силове |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Ширина в упаковці | 395 мм |
| Код | 40449965728 |