Дизельна теплова пушка Denzel DHG-10 має теплову потужність 10 квот і застосовується для обігріву неживих приміщень: цехнів, зберігання і ангарів. Її також використовують на будівельних майданчиках для висушування стін, розморозки траншей та підігрівання бетону. Під час арктичних експедицій дизельні теплові гармати також часто виступають генератором тепла.
Теплова пушка відрізняється високою продуктивністю 300 м3/ч при економній витраті палива 1,0 л/ч.
Півтонний бак 12 л - близько 12 годин роботи без дозаправки.
ПеревагиВажливо те, що люди, які користуються дизельною тепловою гарматою, працюють, щоб усунути з горіння їжу і пpитoк cвiжoгo вoздуxa.
Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DENZEL |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | DENZEL |
| Вид топлива | дизельне паливо |
| Висота в упаковці | 410 мм |
| Габарити в упаковці | 690 x 325 x 410 мм |
| Група | Теплова техніка |
| Довжина в упаковці | 690 мм |
| Комплектація | теплова пушка, посібник для використання з гарантійним талоном |
| Потужність | 10 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | трансформатор розпалювання, захист від перегріву корпусу, контроль полум'я, вказівка рівня палива, фільтр грубої очищення палива, подавання палива — повітряний компресор |
| Площа обігріву | до 100 кв. м |
| Стан | Нове |
| Швидкодія | 10 кВт |
| Тип нагріву | прямий |
| Тип знижки | Силове |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Ширина в упаковці | 325 мм |
| Код | 4044996195698 |