

2 071 ₴
Недорогий тепловентилятор MTX FHS-2000 для обігріву кімнат у квартирі або на дачі площею до 20 м2. Дає змогу підтримувати необхідну температуру в приміщенні в холодну пору року. А також його можна застосовувати для вентиляції в спеку.
Обладнаний дворівневою системою захисту: біметалевий елемент не допускає зламання нагрівальної частини, вимикаючи тепловентилятор під час перегрівання, а контрольний тепловий резистор забезпечує аварійний протипожежний захист, якщо біметалевий елемент неисправен.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.05 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MTX |
| Висота в упаковці | 135 мм |
| Група | Теплова техніка |
| Довжина в упаковці | 265 мм |
| Потужність | 2 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | наявність мережевої вилки, захист від перегріву |
| Тип знижки | Силове |
| Ширина в упаковці | 220 мм |
| Код | 4044996126081 |
| Стан | Нове |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |