



2 536 ₴
Тепловентилятор MTX FHC-1500 використовується для обігріву кімнат площею до 20 м2 на дачі або у квартирі. З його допомогою легко підтримувати необхідну температуру в холодну пору року або використовувати для вентиляції приміщення в спеку.
Водночас тепловентилятор не спалює пил у повітрі, не виділяє шкідливих речовин і не сушить повітря завдяки керамічному нагрівальному елементу. А також це зменшує пожежонебезпеку, тому що сам елемент не нагрівається до високих температур.
Термозахист забезпечує біметалевий багаторазовий запобіжник, автоматично вимикаючи живлення під час перегрівання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.633 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MTX |
| Висота в упаковці | 305 мм |
| Група | Теплова техніка |
| Довжина в упаковці | 213 мм |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | наявність мережевої вилки, захист від перегрівання, захист від перекидання |
| Тип знижки | Силове |
| Ширина в упаковці | 165 мм |
| Код | 4044996126098 |
| Стан | Нове |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |