Відрізний круг для металу MTX A30QBF 74355, 230 х 1.8 х 22,2 мм, оптимально підходить для сухого різання вуглецевих сталей. Він встановлюється на кутошліфувальні машини з посадковим діаметром 22,2 мм. Круг розрахований на побутове використання в приватній майстерні або гаражі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 230 мм |
| _Ширина в упаковці | 230 мм |
| csv feature | 2.5 мм |
| Вага | 0.26 кг |
| Висота в упаковці | 1.8 мм |
| Діаметр | 230 мм |
| Зв'язка | бакелітова з армуванням |
| Матеріал абразиву | оксид алюмінію |
| Посадка | 22,23 мм |
| Розмір абразиву | F30 |
| Твердість зв'язки | S - тверда |
| Товщина | 1.8 мм |