Мала пластмасова лійка 67500 об'ємом 1,3 літра призначена для поливу рослин горщиків. Виготовлена із міцного пластику, що забезпечує удароміцність та довговічність. Завдяки зручній ручці процес догляду за рослинністю комфортний і не викликає втоми.
Переваги| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NONAME |
| Вага | 0.133 кг |
| Висота в упаковці | 180 мм |
| Група | Лійки, рукомийники, відра пластмасові |
| Довжина в упаковці | 400 мм |
| Ширина в упаковці | 115 мм |
| Код | 4607116630303 |