Пластмасова садова лійка 67505 об'ємом 2 літра призначена для поливу кімнатних і садових рослин. Виготовлена з міцного пластику, що забезпечує міцність і довговічність. Завдяки зручній ручці процес догляду за рослинністю комфортний і не викликає втоми.
Переваги| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NONAME |
| Вага | 0.12 кг |
| Висота в упаковці | 215 мм |
| Група | Лійки, рукомийники, відра пластмасові |
| Довжина в упаковці | 385 мм |
| Ширина в упаковці | 105 мм |
| Код | 4044996126708 |