Пластмасова садова лійка 67515 об'ємом 8 літрів — інвентар для поливу рослин на дачних ділянках, городах і теплицях. Для догляду за посадками не потрібно підключати шланг до водопроводу — достатньо наповнити лійку з крана, відра або бочки. 8-літрової ємності вистачить для поливу ділянки великої площі.
Переваги| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NONAME |
| Вага | 0.46 кг |
| Висота в упаковці | 330 мм |
| Група | Лійки, рукомийники, відра пластмасові |
| Довжина в упаковці | 510 мм |
| Ширина в упаковці | 165 мм |
| Код | 4044996126739 |