165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 210 мм |
| _Ширина в упаковці | 105 мм |
| Бренд | NONAME |
| Вага | 0.375 кг |
| Висота в упаковці | 40 мм |
| Максимальний діаметр хвостовика | 13 мм |
| Мін. упак. | 4 прихована |
| Мінімальний діаметр хвостовика | 1.5 мм |
| Посадковий діаметр | 1/2 дюйм |
| Тип оснащення | Патрон |
| Тип патрона | ключевий |
| Тип упаковки | подвійний блістер |