
132 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.235 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 245 мм |
| _Ширина в упаковці | 110 мм |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 25 мм |
| Максимальний діаметр труби | 42 мм |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал ріжучого полотна | вуглецева сталь |
| Тип труб | ПВХ |