| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Вага | 1.783 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 280 мм |
| _Ширина в упаковці | 105 мм |
| Бренд | NONAME |
| Вага бойка | 1500 м |
| Висота в упаковці | 45 мм |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Матеріал бойка | Сталева |
| Тип | кувалтак |
| Форма | Квадрат |