

236 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Вага | 0.574 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 225 мм |
| _Ширина в упаковці | 69 мм |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 67 мм |
| Матеріал | Сталева |
| Мін. упак. | 6 прихована |
| Тип упаковки | Пакет |