

131 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Вага | 0.21 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 170 мм |
| _Ширина в упаковці | 13 мм |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 82 мм |
| Матеріал | Сталева |
| Мін. упак. | 12 прихована |
| Тип упаковки | Пакет |