

184 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 225 мм |
| _Ширина в упаковці | 20 мм |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 65 мм |
| Матеріал | Сталева |
| Мін. упак. | 10 прихована |
| Тип упаковки | Пакет |