| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Вага | 0.9 кг |
| Кількість зубів | 14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 1210 мм |
| _Ширина в упаковці | 370 мм |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 80 мм |
| Матеріал робочої частини | середньовуглецева сталь |
| Перетин зубів | прямий зуб |
| Покриття робочої частини | порошкова ємаль |
| Ширина робочої частини | 360 мм |