94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Вага | 0.28 кг |
| Кількість зубів | 18 |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 350 мм |
| _Ширина в упаковці | 330 мм |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 36 мм |
| Діаметр тулейки | 25 мм |
| Матеріал робочої частини | ресорно-пружинна сталь |
| Перетин зубів | круглий зуб |
| Покриття робочої частини | оцинковка |
| Ширина робочої частини | 360 мм |