| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Вага | 0.318 кг |
| Кількість зубів | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 90 мм |
| _Ширина в упаковці | 315 мм |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 75 мм |
| Діаметр тулейки | 30 мм |
| Матеріал робочої частини | середньовуглецева сталь |
| Перетин зубів | прямий зуб |
| Покриття робочої частини | порошкова ємаль |
| Ширина робочої частини | 300 мм |