85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 50 мм |
| _Ширина в упаковці | 95 мм |
| Бренд | NONAME |
| Вага | 0.23 кг |
| Висота в упаковці | 407 мм |
| Кількість в наборі | 12 |
| Крок | 24TPI |
| Матеріал обробки | метал |
| Робоча довжина | 300 мм |