| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 78 мм |
| _Ширина в упаковці | 78 мм |
| Бренд | NONAME |
| Вага | 0.74 кг |
| Висота в упаковці | 73 мм |
| Діаметр | 74.5 мм |
| Діаметр різьби | 1" В |
| Марка сталі | 9ХС |
| Напрямок різьблення | право |