| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 360 мм |
| _Ширина в упаковці | 49 мм |
| Бренд | NONAME |
| Вага | 1.75 кг |
| Внешний диаметр | 93 мм |
| Висота в упаковці | 107 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Особливості | немає шарнірного механізму |
| Посадковий діаметр | 53 мм |