44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 198 мм |
| _Ширина в упаковці | 31 мм |
| Бренд | NONAME |
| Вага | 0.04 кг |
| Висота в упаковці | 7 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал стрижня | твердосплавний накінечник |
| Особливості | наявність зацепу |