178 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.325 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 180 мм |
| _Ширина в упаковці | 80 мм |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 20 мм |
| Кількість предметів | 6 |
| Тип | ріжковий |
| Тип упаковки | сумка |
| Форма | прямий |