114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Граблі віялові сталеві Sibrteh 61778 з 20 плоскими зубами, 385 мм, оксидовані, без живця, призначені для роботи на садовій ділянці. Вони дозволяють прибирати сміття, листя та гілки з галявин і грядок. Граблі можна встановити на будь-який зручний живець діаметром 25 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Вага | 0.3 кг |
| Кількість зубів | 20 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 55 мм |
| Група | Граблі |
| Діаметр тулейки | 25 мм |
| Довжина в упаковці | 340 мм |
| Матеріал робочої частини | ресорно-пружинна сталь |
| Покриття робочої частини | оксидування |
| Перетин зубів | плоский зуб |
| Тип упаковки | стікер |
| Ширина в упаковці | 385 мм |
| Ширина робочої частини | 385 мм |
| Код | 4607020534056 |