Оцинкована садова лійка Sibrteh 67525 об'ємом 10 літрів — необхідний інвентар для догляду за рослинами на дачній ділянці. З її допомогою можна полити найвіддаленіші куточки в саду або городі, і для цього не потрібно тягнути шланг від водопроводу. Лійка виготовлена з оцинкованої сталі, тому не боїться корозії та впливу сонячних променів.
Переваги| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Об`єм | 10 л |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 360 мм |
| Код | 4606800046956 |
| Ширина в упаковці | 190 мм |
| Довжина в упаковці | 280 мм |
| Група | Лійки, рукомийники, відра пластмасові |
| Основні | |
| Вага (кг) | 1,2 |