Відрізний круг по металу Sibrteh 74312, 115 х 2,5 х 22,2 мм, використовується в якості оснастки на КШМ для сухого різання виробів з вуглецевих сталей: труб, арматури, дроту і т. д. Висока продуктивність дозволяє використовувати коло як у побуті, так і в приватній майстерні або на невеликих виробництвах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 2.5 мм |
| Група | Диски,круги,фрези,нескінченні стрічки |
| Довжина в упаковці | 115 мм |
| Тип знижки | Імпорт без знижки |
| Ширина в упаковці | 115 мм |
| Код | 4044996060170 |