Правило даного типу істотно збільшує ефективність застосування, обсяги роботи і зручно у використанні при виконанні оздоблювальних робіт. На відміну від правила-трапеції, яким підтягують, зрізують, розрівнюють розчин, h-образне правило працює як штукатурна гладилка, розтягувати розчин між маяками їм набагато зручніше, ніж звичайною «трапецією».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 30 мм |
| Група | Правила |
| Довжина в упаковці | 1005 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Ширина в упаковці | 120 мм |
| Код | 4606800081247 |