Правило даного типу суттєво збільшує ефективність застосування, обсяги роботи та зручне у використанні при виконанні оздоблювальних робіт. На відміну від правила-трапеції, яким підтягують, зрізають, розрівнюють розчин, h-подібне правило працює як штукатурна гладилка, розтягувати розчин між маяками їм набагато зручніше, ніж звичайна «трапеція».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 30 мм |
| Група | Правила |
| Довжина в упаковці | 2505 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Ширина в упаковці | 120 мм |
| Код | 4606800081278 |