4 501 ₴
Електрична газонокосарка Sibrteh L1200 відрізняється малою вагою (всього 8,2 кг), компактністю та простотою використання. Електродвигун потужністю 1200 Вт та ширина проходу 32 см дозволяють впоратися протягом години з газоном площею до 1200 кв.м. Висота скошування регулюється у трьох позиціях: 20, 38 та 56 мм.
L1200 екологічна, оскільки працює від електродвигуна і не забруднює довкілля вихлопними газами. Управління освоять навіть новачки, адже вона проста в обслуговуванні і не вимагає складного ТО та роботи з паливом та олією.
Вся трава збирається у пластиковий контейнер ємністю 30 л.
Для контролю наповненості травозбірника є спеціальний індикатор. Його прапорець піднімається під впливом повітряного потоку, якщо трави у збірці мало, і опускається за його заповненості.
Використання ремінного приводу полегшує обслуговування косарки та заміну деталей (їх можна змінювати окремо), захищає трансмісію та двигун від пошкоджень при ударах. Зістрибування ременя з приводу виключено.
Захист електродвигуна від перевантаження та перегріву: на моторі встановлено датчик перегріву, який зупиняє роботу у разі перевищення допустимої температури.
Стійкість до пошкоджень: дека виготовлена з міцного поліпропілену, тому їй не страшні ударні навантаження та спотворення форми.
Зручна складна ручка полегшує транспортування косарки.
Наявність витратних матеріалів: разом із косаркою можна відразу замовити ніж (арт. 96330), заощадивши час на його пошук у майбутньому.
Ще одна особливість газонокосарок Sibrteh – маркування виробника на підшипниках. Завдяки цьому ви можете бути впевнені як комплектуючі і при необхідності легко знайдете деталі для заміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 295 мм |
| Максимальна висота скошування | 56 мм |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Група | Садова і збиральна техніка |
| Довжина в упаковці | 570 мм |
| Кількість рівнів косіння | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 1.2 кВт |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Тип знижки | Силове |
| Тип травозбірника | жорсткий (пластиковий) |
| Тип упаковки | картонний короб |
| Ширина в упаковці | 387 мм |
| Ширина скошування | 320 мм |
| Код | 4044996167008 |