169 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Сенние пластикові граблі Sibrteh 61718 з 9 круглими зубами і шириною робочої частини 475 мм, без черешка, — садовий інвентар, призначений для збору скошеної трави і сіна. Граблі поставляються без черешка — можна підібрати найбільш підходящий, сумісний з тулейкой діаметром 30 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Кількість зубів | 9 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 80 мм |
| Група | Граблі |
| Діаметр тулейки | 30 мм |
| Довжина в упаковці | 166 мм |
| Матеріал робочої частини | поліпропілен |
| Перетин зубів | круглий зуб |
| Тип упаковки | стікер |
| Ширина в упаковці | 475 мм |
| Ширина робочої частини | 475 мм |
| Код | 4606800068248 |