169 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Сінні пластикові граблі Sibrteh 61717 з 13 круглими зубцями та шириною робочої частини 655 мм, без живця, — садовий інвентар, призначений для збирання скошеної трави та сіна. Граблі поставляються без черешка - можна підібрати найбільш підходящий, сумісний з тулейкою діаметром 30 мм. довго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Кількість зубів | 13 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 84 мм |
| Група | Граблі |
| Діаметр тулейки | 30 мм |
| Довжина в упаковці | 166 мм |
| Матеріал робочої частини | поліпропілен |
| Перетин зубів | круглий зуб |
| Тип упаковки | стікер |
| Ширина в упаковці | 655 мм |
| Ширина робочої частини | 655 мм |
| Код | 4606800068231 |