169 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 40 мм |
| Група | Патрони свердлильні |
| Довжина в упаковці | 210 мм |
| Максимальний діаметр хвостовика | 13 мм |
| Мінімальний діаметр хвостовика | 1.5 мм |
| Тип оснащення | Патрон |
| Тип патрона | Ключовий |
| Тип знижки | Імпорт |
| Тип упаковки | подвійний блістер |
| Ширина в упаковці | 105 мм |
| Код | 4044996162669 |