Призначена для зручного перенесення гіпсокартону, скла та інших листових матеріалів однією людиною без сторонньої допомоги. Полегшує роботу з матеріалами під час ремонту. ABS-пластика
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.364 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Бренд | NONAME |
| Висота в упаковці | 73 мм |
| Код | 4044996169286 |
| Ширина в упаковці | 166 мм |
| Довжина в упаковці | 365 мм |
| Група | Склорізи стеклодомкраты |
| Тип знижки | Імпорт |
| Країна виробництва | Китай |