
32 667 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Колір | Сірий |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC-карта | Да |
| USB-зарядка | Немає |
| Акумулятор: В (А·год), тип | Літій-іонний (Li-ion) 48 В (12,8 А·год), із замком і 2 комплектами ключів |
| Багажник | Да |
| Вилка | Амортизационная LOCK OUT & PRELOAD |
| Час заряджання, год | 6-8 |
| Втулка задня | Мотор-колесо |
| Втулка передня | Герметичний підшипник зі швидкознімною віссю |
| Вынос | JS-TD-C112 31,8х40 |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гріпси | 22х125 мм, ПВХ |
| Тримач для телефона | Немає |
| Дзвінок | Да |
| Дистанція пробігу на одному заряджанні, км | До 65 |
| Задній перемикач | SHIMANO TZ31 |
| Задня фара | Габаритний ліхтар/стоп-сигнал |
| Зарядний пристрій, В | 54,6 В 2 A DC2.0, вилка EU 220 В/50 Гц |
| Захист перемикача | Є, сталева |
| Камера | 26х2,125, бутил |
| Каретка | Картридж KENLI KL-08A |
| Кассета / Трещотка | 7S SHUNFENG |
| Кількість передач (режимів) | 5 |
| Круїз-контроль | Да |
| Крила | Сталеві, пофарбовані, у комплекті |
| Мoдель | LITE |
| Максимальна вантажність, кг | 130 |
| Максимальна швидкість, км/год | 35 |
| Манетка ліва | Немає |
| Манетка правая | SHIMANO TХ30 |
| Масса нетто/брутто, кг | 28,5/35,8 |
| Маса, кг | 28,5 |
| Потужність двигуна, Вт | 500 |
| Номер моделі | 218742 |
| Обод'я | Алюміній 2-стінний 14Gх36H |
| Педалі | Пластик |
| Передній перемикач | Немає |
| Передній кошик | Да |
| Передня фара | LED |
| Підмножина | Да |
| Підсідельний затискач | Алюмінієвий квік 34,9 мм |
| Підсідельний штир | 31,6х350х1,4T, сталь |
| Покришки | SPARK 26х2,125 |
| Пристрій | Задний |
| Розмір коліс, дюйм | 26 |
| Розмір рами, дюйм | 17 |
| Рама | Алюмінієва |
| Кермова колонка | 1-1/8х44х30 мм, H:9,5 мм |
| Кермо | CITY FORMAT HANDLE, 22,2, T1,2 560 мм |
| Светоотражатели | Передній — білий/задній — червоний |
| Сідло | Тип — комфорт, матеріал — замінник шкіри, розмір 260х200 |
| Сигналізація | Немає |
| Ступінь пило- та вологозахисту | IP54 |
| Тип | Велосипед з електромотором |
| Тип велосипеда | Сіті/City |
| Гальмо заднє | Дисковий діаметр ротора 160 мм |
| Гальмо переднє | Дисковий діаметр ротора 160 мм |
| Формат постачання | У пакованні, зібраний на 85% |
| Кольори | Малиновий, сірий |