1 774 ₴
Газонокосарка електрична Vitals Master EZP-322y + БЕЗКОШТОВНА Доставка! ХІТ ПРОДАЖУ! - КРАЩА ЦІНА в Інтернеті!
Технічні характеристики:
Тип двигуна: Електричний щітковий
Потужність, Вт: 1000
Швидкість обертання, об/хв: 3200
Ширина косіння, мм: 320
Висота косіння, мм: 20/40/60
Об'єм травозбірника, л: 30
Режими косіння: У травозбірник, мульчування
Діаметр коліс, см : 14
Вібраційна напруга, м/c2: 2,53
Габарити упаковки, мм: 575х355х280
Маса нетто/брутто, кг: 8,2/9,5
Країна- походження: Латвія
Гарантія: 3 роки (гарантійний талон входить до комплекту поставки)
Опис:
Газонокосарка Vitals Master EZP-322y – відмінний бюджетний варіант для невеликих та середніх площ газонів. Обладнана електричним двигуном потужністю 1000 Вт, вона практично безшумно та якісно виконує свою роботу, обертаючи гостро заточені лопаті сталевого ножа зі швидкістю 3200 об/хв. Не випускаючи вихлопних газів, вона є абсолютно екологічно безпечною. Вага 8 кг дає моделі чудову маневреність, а форма з присадженим передом дозволяє з легкістю косити траву в важкодоступних місцях під кущами. Рукоятка при необхідності складається і має можливість регулювання за висотою. Викид трави здійснюється назад у компактний травозбірник об'ємом 30 л, виконаний з пластикового каркаса-кришки, обтягнутого напівпрозорою тканиною, що дає можливість бачити наповненість мішка.
Ширина скошування електричної газонокосарки Vitals Master EZP-322y становить 32 см, що робить її прохід у вузьких місцях газонів та ділянках ландшафту.
Пристрій має три положення ріжучого майданчика щодо землі, що визначає висоту скошування – 20 см, 40 см і 60 см. Модель абсолютно не вибаглива в обслуговуванні. На всі деталі та частини електричної газонокосарки Vitals Master EZP-322y поширюється гарантія, що діє по всій території України.
Особливості:
√ якісні деталі та частини;
√ електричний двигун з 100% міді;
√ регульована висота рукоятки;
√ скошування проводиться сталевим лопатевим ножем назад у травозбірник або без нього;
√ низький рівень шуму та відсутність вихлопних газів;
√ три рівні висоти скошування;
√ простота використання та обслуговування;
√ гарантія на всі деталі та частини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Висота скошування | 60 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 3200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Країна створення і реєстрації бренду | Латвія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 575 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |