77 592 ₴
| Теплова потужність, Вт | 50000 |
| Потік повітря, м3/год | 2000 |
| Номінальна напруга, В | 220 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Тип палива | дизельне паливо |
| Витрата палива, кг/год | 4,0 |
| Ємність бака, л | 69 |
| Форсунка Danfoss | є |
| Запобіжник | є |
| Термостат | є |
| Тип нагріву | закритий |
| Габаритні розміри, мм | 1334х574х1030 |
| Маса нетто, кг | 56,7 |
Дизельний обігрівач з непрямим типом нагріву Vitals DHC-501 відноситься до промислового опалювального обладнання, що працює на дизельному паливі. Дана модель незамінна в тих випадках, коли є можливість здійснити виведення відпрацьованих газів назовні приміщення через спеціальний газовідвід.
Дизельний обігрівач Vitals DHC-501 – компактний мобільний пристрій, призначений для ефективного обігріву виробничих і допоміжних приміщень великого об'єму (будівельні об'єкти, склади, гаражі, торгові павільйони, теплиці, оранжереї тощо). Цей пристрій після включення відразу ж готові до використання за призначенням і не вимагають додаткового часу на розігрів.
Модель Vitals DHC-501, володіє тепловою потужністю 50 кВт, здатна швидко обігріти приміщення площею до 500 м2 (висота стелі не більше 3 м). При цьому приміщення повинно бути належним чином утеплене, а також мати невеликі теплові втрати. Відсутність викиду продуктів згоряння в опалювальне приміщення дозволяє використовувати цю модель для обігріву приміщень, в яких присутні люди і тварини.
Процеси займання та горіння палива, подачі та нагріву повітря, а також аварійної зупинки відбуваються в автоматичному режимі. Потік нагрітого обігрівачем повітря, рівномірно поширюється по приміщенню, становить 2000 м3/год. Для підтримки бажаної температури повітря в приміщенні використовується термостат.
Обігрівач забезпечений паливним баком ємністю 69 л, завдяки чому пристрій здатний працювати без необхідності дозаправки протягом 14 годин. Важливою особливістю обігрівача є економічність – витрата палива становить 4 кг/год (4,7 л/год).
У тому випадку, якщо полум'я під час роботи пристрою з непередбачених причин погасне, система контролю перекриє подачу палива до пальника. Також конструкцією обігрівача передбачена захист від перегріву, що дозволяє автоматично припиняти роботу пристрою при досягненні критичного рівня його нагрівання.
Для зручності транспортування даного опалювального обладнання комплектом поставки передбачені транспортувальні колеса і ручка. Для стійкого положення при роботі є опорний кронштейн. Також в комплект поставки входить керівництво по експлуатації, повністю відображає порядок експлуатації і технічного обслуговування пристрою.
Дизельний обігрівач Vitals DHC-501 має сучасний дизайн, надійний в роботі, простий в експлуатації і обслуговуванні.
Особливості:
√ мобільність;
√ швидкість нагріву повітря в приміщенні;
√ ефективне відведення відпрацьованих газів;
√ низький витрата палива;
√ високоякісна форсунка Danfoss;
√ регульована пальник забезпечує повне згоряння палива;
√ високий ККД;
√ у конструкції використані комплектуючі підвищеної зносостійкості;
√ корпус виконаний з металу високої якості;
√ надійний електродвигун;
√ автоматична система контролю полум'я;
√ наявність термостата забезпечує підтримку постійної температури в приміщенні;
√ захист від перегріву – автоматичне відключення приладу при критичному перегріві.
!ПРАЦЮЮЧИ З НАМИ, ВИ ЕКОНОМИТЕ ОДРАЗУ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Час автономної роботи | 14 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність паливного бака | 69 л |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Непрямого нагріву |
| Теплова потужність | 50 кВт |
| Тип | Дизельна |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Країна створення і реєстрації бренду | Латвія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56.7 кг |
| Висота | 1030 мм |
| Довжина | 1334 мм |
| Ширина | 574 мм |
| Характеристики дизельних гармат | |
| Витрата палива | 4.7 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Запобіжник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 2000 л/мин |