



4 514 ₴
Газонокосарка бензинова Kb 4099s + БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА! LIMEX, Хорватія (2,4 кВт; 40 л.; 400 мм; 25-75 мм) ХІТ ПРОДАЖІВ! - НАЙКРАЩА ЦІНА в Інтернеті!
Технічні характеристики:
Тип двигуна: бензиновий, 4-тактний, з повітряним охолодженням
Робочий об'єм циліндра, см3: 99
Потужність, кВт / об / хв: 2,4 / 2950
Максимальний крутний момент, Н / м / об / хв: 5/2800
Система запуску Ручний: стартер
Обсяг паливного бака, мл: 800
Обсяг масла, мл: 800
Паливо: А-92
Ширина скошування, мм: 400
Висота скошування, мм: 25-75
Режими скошування: в травозбірник
Об'єм травозбірника, л: 40
Тип травозбірника: текстильний
Матеріал деки: пластик
Кількість положень висоти скошування: 5
Регулювання висоти скошування: центральне
Розмір коліс передніх / задніх, дюйм: 6/7
Ручка стартера на рукоятці оператора +
Складна рукоятка оператора +
Регулювання висоти ручки оператора +
Рівень звукового тиску, дБ: 96
Вібраційне навантаження, м / с: 1,5
Габарити упаковки, мм: 700х475х370
Маса нетто, кг: 18
Маса брутто, кг: 20,1
Країна-походження: Хорватія
Гарантія: 2 роки (гарантійний талон входить в комплект поставки)
Опис:
Газонокосарка Limex Kb 4099s є моторизованим виробом, який призначений для скошування трави на присадибній ділянці, в саду, сквері, парку тощо.
Газонокосарка має сучасний дизайн, економічна, надійна в роботі, проста в обслуговуванні.
По своїй конструкції газонокосарка відноситься до класичних елементарних механізмів.
Основою цього виробу є чотиритактний двигун внутрішнього згоряння, який забезпечує газонокосарці високу потужність, таким чином дозволяючи використовувати виріб на великих площах.
Основною перевагою бензинової газонокосарки, порівняно з електричним аналогом є висока маневреність та мобільність - при роботі виробом немає ніяких обмежень в відстані і свободи переміщень по території скошування.
Особливості:
√ низький рівень вібрації;
√ індивідуальне регулювання висоти скошування;
√ 5 положень висоти скошування;
√ рукоятка стартера винесена на рукоятку оператора;
√ складная рукоятка оператора;
√ регульована по висоті рукоятка оператора.
!ПРАЦЮЮЧИ З НАМИ, ВИ ЕКОНОМИТЕ ОДРАЗУ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип травозбірника | М'який |
| Країна створення і реєстрації бренду | Хорватія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Об'єм двигуна | 99 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.8 л |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Потужність двигуна (кВт) | 2.4 |