Гарне обслуговування! Дякую за оперативність, швидко відправили, дуже гарна заводська упаковка!
Дякую все на вищому рівнім 100%+++. По комплектності все навіть додаткові мітіси лишились. Добре що доставка безкоштовна т.к. товар займав 4 місця з обрештуванням. РЕКОМЕНДУЮ!