Все ок, ціни вигідні))))
Двигун якісний. Запустився з другого разу. Працює добре. Невдовзі буде встановлений на картоплекопачку . ДВЗ-200Б 6,5 к.с. Дякую продавцю
Ніяких нарікань
Рекомендую.